Firma

AVON to znana i ceniona na całym świecie marka kosmetyków. Historia powstania firmy sięga 1886 roku. Wtedy David McConell zaczął sprzedawać kosmetyki w nieznanym ówcześnie modelu sprzedaży bezpośredniej. W Polsce AVON działa od 1992 roku jako AVON Cosmetics Polska. Na polskim rynku firma początkowo prowadziła wyłącznie sprzedaż i dystrybucję perfum oraz różnego rodzaju innych kosmetyków. W 1997 roku firma uruchomiła w Garwolinie – niedaleko Warszawy – fabrykę kosmetyków, która obecnie jest jedną z najnowocześniejszych i największych w Europie. Z kolei w 2005 roku, również w Polsce, uruchomiono centrum obsługi procesów finansowo-księgowych firmy AVON na region Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki o nazwie Avon EMEA Finance Service Centre.

Produkty

Produkty marki AVON wytwarzane są przy użyciu najnowszych technologii i podlegają rygorystycznej kontroli jakości, co gwarantuje zachowanie światowych standardów. Oferta firmy obejmuje ponad 1000 produktów, do których należą m.in. wyroby perfumeryjne, kosmetyki kolorowe, kosmetyki upiększające, a także kosmetyki do pielęgnacji higieny osobistej, twarzy, ciała oraz włosów. W ofercie firmy znajdziecie również takie produkty jak: biżuteria, zegarki damskie i męskie, damskie torebki, a nawet parasolki. Firma przywiązuje dużą uwagę do tego, aby komponenty wykorzystywane w produkcji kosmetyków były sprawdzone, bezpieczne i najwyższej jakości.

Katalog

Pojawienie się nowego wydania katalogu AVON to dla wielu miłośniczek tej marki często z niecierpliwością wyczekiwany moment. Staramy się aby każda edycja nowego katalogu była zamieszczana na łamach tego serwisu jeszcze przed zakończeniem okresu obowiązywania aktualnego katalogu. Dzięki temu, masz więcej czasu na zapoznanie się ze zbliżającą się nową ofertą produktów marki AVON, co pozwoli Ci na dokonanie bardziej przemyślanych zakupów nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich bliskich oraz znajomych.